אודות


תמיד היה לי שיער יפה (כל הספרים תמיד אמרו לי את זה) ולמרות שכבר עברתי את גיל ארבעים, נהגתי להתבדח עם חברים שאם הגעתי לגיל הזה עם כל השיער על הראש אז כנראה שמצבי די טוב :)

לפני כשנה התחלתי לשים לב שיש שינוי. השיער בחלק העליון של הקרקפת התחיל להיות דליל. זה עדיין לא נראה כמו קרחת ומי שרואה אותי ממרחק סביר לא ישים לב אבל זאת בהחלט התחלה של משהו אחר. בהתחלה התעלמתי. אחר-כך ניסיתי להדחיק. לאט לאט הזדחלה ההכרה שאם לא אטפל בזה עכשיו, המדרון יהיה חלקלק. אומנם מצבי טוב ואני מכיר הרבה נטולי שיער שיהיו מוכנים להתחלף איתי גם במצבי זה אולם מאחר והשיער שלי היה תמיד מקור (כמעט יחיד) לגאווה בפאן הפיזי, החלטתי שצריך להיאבק עליו ועכשיו זה הזמן.

התחלתי ללמוד ולחקור את הנושא. הבלוג הזה מביא את המידע הידוע בתחום בצד סיפור המסע שלי לכיבוש מחדש של קרקפתי על-ידי שיער. הבלוג לא מתיימר להיות מקצועי, למכור / לקדם / לשווק מוצר כל שהוא. סקירות המוצרים שיוצגו כאן הן על-בסיס מידע שמפורסם על-ידי היצרנים ואפילו את שם המוצר בו אני עושה שימוש לא אגלה. זאת ההתנסות הפרטית שלי ומאחר והתקרחות הינה עניין אידיבידואלי, אין להשליך ממה שאכתוב על אף אחד אחר. מנגד, בהחלט יכול להיות שמידע שאאסוף ואציג יכול להיות לעזר לכל אותם גברים רבים הנתקלים בבעיה המציקה והכואבת הזאת.

בתקווה לעתיד שעיר יותר.